Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Čo sú súbory cookie?

Často kladené otázky

Pre koho sú moje služby určené a pre koho nie

Pomáham malým a stredným podnikateľom, ktorých budovanie online predajne je na začiatku, alebo stojí pred rekonštrukciou. Nastavujem základy online biznisu, alebo zapracovávam nástroje pre pokročilé  procesy podľa špecifikácií agentúr alebo požiadaviek klientov. V skupine ľudí, ktorí za obchodom stoja zastávam pozíciu programátora.

Obchod si naklikám aj sám, prečo by som si mal niekoho najať?

Tak to je skvelá otázka. Na služby ktoré ponúkam nevlastním žiaden patent a naklikať to dokáže naozaj každý kto má počítač a dve ruky. Teda minimálne aspoň jeden ukazovák. Zadarmo však nie je nič a aj vás to bude stáť prinajmenšom čas, ktorý pri tom strávite. Venujem sa programovaniu viac než desať rokov a myslím, že stále sa mám čo učiť. Tiež viem upiecť chlieb, ale nepečiem ho, lebo nie som pekár. Verím že čas je dôležitý a preto ponúkam svoj aj s celým svojim know-how, aby ste nemuseli presedieť dlhé noci nad návodmi ako na to.

Potrebujem úpravy, ale mám zlé skúsenosti

Z mojej strany sa snažím vybudovať pozitívny predpoklad aj pre dlhodobú spoluprácu ak je to možné. Preto k novým zákazníkom pristupujem férovo. Pri prvej dohode sa odmeniť nechám až po vykonaní predom dohodnutých prác a výšku odmeny nechám na vás podľa vašej spokojnoti. Spoluprácu môžete kedykoľvek ukončiť bez toho, aby ste mi zaplatili čo i len cent. I bez udania dôvodu.

Zakúpenému modulu chýba niektorá funkčnosť

Ku každému modulu sprístupňujem demo verziu, kde si môžete funkčnosť otestovať. V určitých prípadoch môžem modul sprístupniť aj na doméne so širšími právami na úpravu nastavení. Každý návrh na vylepšenie uvítam a v prípade ak je rozumný aj zapracujem. Mnohé rozšírenia z mojej dielne a ich možnosti nastavenia pochádzajú z reálnych požiadaviek predošlých záujemcov.

V prípade, ak by vám modul nie celkom vyhovoval a potrebovali by ste špecifické úpravy pre potreby vášho e-shopu, je možné modul upraviť presne podľa vašich predstáv.

Akým spôsobom môžem službu/produkt uhradiť

Troma rôznymi spôsobmi. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje:

  • Osobne (+ pozvem vás na kávu)
  • Bankovým prevodom
  • Prostredníctvom služby PayPall